Oglas za posao: Rukovodilac voznog parka | Herceg Televizija Trebinje

Društvo

Oglas za posao: Rukovodilac voznog parka

Izvor: Dineco | Datum:01.06.2022.

Dineco d.o.o. Trebinje otvara novo radno mjesto i raspisuje konkurs za poziciju:

RUKOVODILAC VOZNOG PARKA (1 izvršilac)

Mjesto rada: Trebinje

Opšti uslovi:

Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
Odlično poznavanje procesa održavanja voznog parka.
Opis posla:

Planira, organizovanje i kontroliše rad voznog parka,
Potpisuje putne naloge za vozila,
Organizuje vozila za teren,
Vrši obračun broja vožnji na kraju mjeseca,
Vodi evidencije o registraciji vozila za sva vozila u posjedu preduzeća.
Nudimo:

Dinamično poslovno okruženje,
Mogućnost učenja i kontinuiranog karijernog razvoja kroz različite edukacije.
Naši zaposlenici su naša pokretačka snaga, budite i vi dio uspješnog tima.
Prijaviti se možete slanjem biografije na e-mail: [email protected].

Konkurs ostaje otvoren 15 dana ili do popunjavanja pozicije.

Kategorija: Društvo

Šta Vi mislite o ovome?

NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!