POLITIKA ''AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG'' Trivićeva ponovo govori neistine! (VIDEO) | Herceg Televizija Trebinje

Društvo

POLITIKA ''AKO LAŽE KOZA NE LAŽE ROG'' Trivićeva ponovo govori neistine! (VIDEO)

Izvor: Banjaluka24.media | Datum:21.10.2022.

PDP-ov kandidat za predsjednika Republike Srpske Jelena Trivić u emisiji na Euronews-u kazala je kako na prethodno održanim skupovima opozicije u Banjoj Luci nisu prisustvovali građani iz drugih gradova i opština, što je laž.

 

„Mi nemamo taj inžinjering da dovodimo ljude sa strane“, rekla je Trivićeva.

 

Ukoliko pogledate prenos pomenutog skupa na mnogobrojnim medijima, vidjećete da su reporteri naveli kako na protestima prisustvuju građani iz drugih gradova, opština kao i veliki broj organizovanih autobusa.

 

Podsjećamo, gradonačelnik Bijeljine Ljubiša Petrović opštinu je doveo pred finansijski ambis jer je pored stranačkog zapošljavanja morao iz budžeta grada finansirati prevoz građanima u Banju Luku na proteste.

 

Video možete pogledati na linku:

Video link


Kategorija: Društvo

Šta Vi mislite o ovome?

NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!

Najčitanije u ovoj kategoriji: