Džudisti ''Hercegovine'' osvojili 15 medalja u Berkovićima | Herceg Televizija Trebinje

Društvo

Džudisti ''Hercegovine'' osvojili 15 medalja u Berkovićima

Izvor: RTRS | Datum:05.06.2023.

Na 11. Međunarodnom kupu u Berkovićima članovi Džudo kluba „Hercegovina“ osvojili su 15 medalja i četiri peta mjesta.

Ostvaren je veliki uspjeh jer je bilo i takmičara koji su prvi put izašli na tatami.
Zlatne medalje osvojili su Dimitrije Jokanović i Stefan Ninković, a srebrne su pripale Ani Miletić, Davidu Šukoviću, Damjanu Tanasijeviću, Irini Tanasijević, Nemanji Nikoliću, Katarini Jokanović, Antonu Tešanoviću i Urošu Ratkoviću.

Bronzane medalje osvojili su Nikola Miletić, Teodora Jokanović, Petar Okuka, Vidoje Kovačević i Andrej Kozlica.

Nastupilo je preko 400 takmičara iz Republike Srpske, FBiH, Crne Gore i Hrvatske.

Kategorija: Društvo