Leotar ubjedljiv protiv Modriče | Herceg Televizija Trebinje

Društvo

Leotar ubjedljiv protiv Modriče

Izvor: Radio Trebinje | Datum:23.10.2023.

Leotar je kao domaćin na svom terenu savladao ekipu Modriče u najefektvnijoj utakmici kola rezultatom 5:3.

U prvom poluvremenu viđeno je čak četiri gola. Poveli su gosti u 10. minutu pogotkom Staniše Velinova, a onda je u narednih 10 minuta uslijedio preokret Leotara.

Najprije je mrežu Josipa Dizdara pogodio Luka Begić, a potom i Zoran Milić, da bi do odlaska na odmor Trebinjci povisili vođstvo golom Darka Đajića za “plus dva” na poluvremenu (3:1).

Samo što je počelo drugo poluvrijeme, Amar Đuderija je pogodio mrežu ekipe iz Modriče, da bi u 53. minutu Stefan Paranos postigao peti gol na stadionu “Police” i definitivno ovjerio trijumf domaćina.

Do kraja su gosti uspjeli samo da ublaže poraz golom iz jedanaesterca koji je sigurno izveo Petar Šoškić u 70, a onda i preko Marka Kostadinovića u 81. minutu, međutim, nisu imali snage ni vremena za eventualni preokret.

Trebinjci su ovim trijumfom zauzeli peto mjesto sa 22 osvojena boda, dok je Alfa Modriča na 16. poziciji sa 10.