Predsjednik Dodik sa Trebinjkama slavi Preobraženje | Херцег Телевизија Требиње

Друштво

Predsjednik Dodik sa Trebinjkama slavi Preobraženje

Извор: Atv | Фото: Hercegovina press | Датум:20.08.2025.

Predsjednik Milorad Dodik, koji boravi u Trebinju povodom slave grada Svetog Preobraženja Gospodnjeg, nastavio je večeras obilježavanje ovog velikog praznika pod platanima.

 

Predsjednik Dodik je zajedno sa predstavnicama javnog i kulturnog života Trebinja i Hercegovine prisustvovao koncertu Nikole Rokvića.

 

On je rekao da je veličanstven osjećaj biti i družiti se večeras, na ovaj veliki hrišćanski praznik, sa Trebinjcima i Hercegovcima.

 

"Ovo je prelijep grad u kojem žive predivni ljudi i u koje rado dolaze turisti iz svih dijelova svijeta. Tako je i večeras, nastavljamo u prazničnoj atmosferi", naglasio je predsjednik.


Категорија: Друштво

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!

Најчитаније у овој категорији: