U organizaciji Eparhije zahumsko-hercegovačke i primorske večeras je održana promocija knjige 'Jedni drugima
Trebinje će i ove godine biti domaćin Ljetne škole spota. Tim povodom, u radnoj posjeti našem gradu
Međunarodni dan vatrogasaca obilježava se danas, a tim povodom u Trebinju je organizovan bogat i sadržajan program uz
Osnovna škola „Vuk Karadžić“ iz Trebinja ostvarila je zapažen uspjeh na nedavno održanom sajmu
Zločin bez kazne: 34 godine od DobrovoljačkeKovačević: SNSD predstavlja SrpskuĐokić: Proizvodnja u Ugljeviku
U Gradu Sunca humanitarno veče za Stefana Đukića
Svi putni pravci prohodni, službe na terenu
Dok mnogi okreću glavu od problema u zajednici, ima i onih koji djeluju bez ikakvog razmišljanja o koristi. Vatrogasac Željko Ćurić još jednom je pokazao šta znači humanost, čisteći odžake sugrađanima bez ikakve novčane naknade.
U saobraćajnoj nezgodi koja se večeras desila na ulazu u Trebinje povrijeđeno je više osoba, potvrđeno je za ATV iz Bolnice Trebinje. Kako saznajemo, više vozila hitne pomoći je bilo na terenu, a svi povrijeđeni su prevezeni u trebinjski Urgentni centar. Svi dežurni i pripravni zbrinjavaju pacijente.
Mira Dodik, majka predsjednika Milorada Dodika, sahranjena je danas na porodičnom groblju u Mrčevcima kod Laktaša. Opijelo je služio Njegova svetost patrijarh srpski Porfirije, uz sasluženje sveštenstva Eparhije banjalučke. Sahrani je prisustvovao predsjednik Srbije Aleksandar Vučić, predsjednik Republike Srpske Siniša Karan, srpski član
Načelnik odjeljenja za intenzivnu njegu opšte bolnice Trebinje Tanja Novarlić za ATV kaže da je u saobraćajnoj nezgodi koja se večeras desila na putu Trebinje-Bileća povrijeđeno pet osoba. Svi su prevezeni u Urgentni
Šta Vi mislite o ovome?