U toku akcije izdata 103 prekršajna naloga zbog nekorištenja sigurnosne sjedalice | Herceg Televizija Trebinje

Društvo

U toku akcije izdata 103 prekršajna naloga zbog nekorištenja sigurnosne sjedalice

Izvor: PU Trebinje | Foto: Mreže | Datum:26.06.2026.

 

Policijski službenici Policijske uprave Trebinje su od 23. do 25. juna 2026.

godine realizovali regionalnu akciju pojačane kontrole u saobraćaju sa akcentom

na kontrolu korištenja bezbjednosnog pojasa, sigurnosne sjedalice i mobilnog

telefona u toku vožnje.

Tokom akcije, policiski službenici su evidentirali 98 prekršaja

nekorištenja bezbjednosnog pojasa, 103 prekršaja nekorištenja sigurnosne

sjedalice za djecu i osam lice je koristilo telefon bez „hands free“ sistema.

Policijska uprava Trebinje će i u narednom periodu da vrši intezivne

kontrole poštovanja saobraćajnih propisa od strane svih učesnika u saobraćaju.


Kategorija: Društvo

Šta Vi mislite o ovome?

NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!

Najčitanije u ovoj kategoriji: