Вележ успјешан на премијери у Невесињу | Херцег Телевизија Требиње

Вележ успјешан на премијери у Невесињу

Извор: Радио Невесиње | Датум:20.08.2018.

Фудбалери Вележа имали су успјешну премијеру пред домаћим навијачима. Савладали су Фамос 2:1 и у добром расположењу очекују наредне мечеве.

Након незанимљивог првог полувремена без правих прилика, у наставку је било више узбуђења. Вележ је у вођство дошао у 54. минуту из оправдано досуђеног пенала, а сигуран извођач био је Петковић. Гости су након примљеног гола заиграли отвореније и створили су неколико опасних ситуација пред голом Зуровца.

Невесињци до другог гола стижу у 68. минуту. Продановић је убацио са лијеве стране, а пред голом гостију најбоље се снашао Радовић. Екипа из Војковића је голом два минута прије краја финиш ипак учинила неизвјесним.

У наредном колу Вележ гостује у Бијељини Слоги Јунајтед.