Velež uspješan na premijeri u Nevesinju | Herceg Televizija Trebinje

Velež uspješan na premijeri u Nevesinju

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:20.08.2018.

Fudbaleri Veleža imali su uspješnu premijeru pred domaćim navijačima. Savladali su Famos 2:1 i u dobrom raspoloženju očekuju naredne mečeve.

Nakon nezanimljivog prvog poluvremena bez pravih prilika, u nastavku je bilo više uzbuđenja. Velež je u vođstvo došao u 54. minutu iz opravdano dosuđenog penala, a siguran izvođač bio je Petković. Gosti su nakon primljenog gola zaigrali otvorenije i stvorili su nekoliko opasnih situacija pred golom Zurovca.

Nevesinjci do drugog gola stižu u 68. minutu. Prodanović je ubacio sa lijeve strane, a pred golom gostiju najbolje se snašao Radović. Ekipa iz Vojkovića je golom dva minuta prije kraja finiš ipak učinila neizvjesnim.

U narednom kolu Velež gostuje u Bijeljini Slogi Junajted.