Фудбалери Вележа побједом отворили прољећни дио сезоне | Херцег Телевизија Требиње

Фудбалери Вележа побједом отворили прољећни дио сезоне

Извор: Радио Невесиње | Датум:10.03.2019.

Фудбалери Вележа побједом су отворили прољећни дио сезоне. Невесињци су до бодова дошли преокретом у другом полувремену и резултатом 3:1.

Након неколико промашених прилика домаћи су кажњени у 39. минуту лијепим голом Миличевића. Већ у уводним минутима наставка Петковић са бијеле тачке поравнава резултат. Најбољи стријелац невесињске екипе потпун преокрет доноси 67. минуту. Да финиш прође без узбуђења побринуо се Грубачић десетак минута прије краја.

Са три бода из данашње утакмице Вележ се пробио на четврту позицију. У наредном колу Невесињци гостују Фамосу.