Fudbaleri Veleža pobjedom otvorili proljećni dio sezone | Herceg Televizija Trebinje

Fudbaleri Veleža pobjedom otvorili proljećni dio sezone

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:10.03.2019.

Fudbaleri Veleža pobjedom su otvorili proljećni dio sezone. Nevesinjci su do bodova došli preokretom u drugom poluvremenu i rezultatom 3:1.

Nakon nekoliko promašenih prilika domaći su kažnjeni u 39. minutu lijepim golom Miličevića. Već u uvodnim minutima nastavka Petković sa bijele tačke poravnava rezultat. Najbolji strijelac nevesinjske ekipe potpun preokret donosi 67. minutu. Da finiš prođe bez uzbuđenja pobrinuo se Grubačić desetak minuta prije kraja.

Sa tri boda iz današnje utakmice Velež se probio na četvrtu poziciju. U narednom kolu Nevesinjci gostuju Famosu.