Атлетско првенство Републике Српске: Урош и Јелена на побједничком постољу | Херцег Телевизија Требиње

Атлетско првенство Републике Српске: Урош и Јелена на побједничком постољу

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:31.08.2015.
Атлетичар „Вележа“  Урош Гутић постао је јуниорски првак Републике Српске  на 800 м. На Републичком  првенству за старије јуиоре и  млађе пионире које је данас одржано на Сокоцу Гутић је  остварио одлични вријеме 2:02:04 са којим је освојио златну медаљу.

На истој дионица Јелена Милинић је заузела друго мјесто и тако употпунила успјешан наступ невесињских младих атлетичара на Првенству РС.

Вриједни су и резултати  Душке Ковачевић  у трци на 60 м и 300 м пошто су остварени у конкуренцији млого старијих ривалки. Ивана Шиповац је заузела солидно пето мјесто у трци на 1500 м.

На Првенству РС на Сокоцу учествовало је 259 такмичара.