Прегршт медаља за требињске атлетичаре | Херцег Телевизија Требиње

Прегршт медаља за требињске атлетичаре

Извор: Радио Требиње | Датум:31.08.2015.

sokolac_stadionПротеклог викенда на Сокоцу је одржано првенство РС у атлетици за јуниоре и млађе пионире, на којем су чланови атлетског клуба „Леотар“ освојили седам медаља, двије златне, четири среберне и једну бронзану.
Златне медаље у категорији јуниора освојили су Вук Продан у трци на 100 метара и Марини Анђелић у дисциплини бацање кладива.
Николина Јовановић, јуниор, освојила је сребрну медаљу у дисциплини бацање копља, док су у категорији млађи пионири сребро освојили Сандра Росандић у трци на 60 и 100 метара, те Дијана Kовач у дисциплини скок у вис.
Бронзана медаља припала је Ивани Росандић у трци 300 метара, у категорији млађи пионири.
На првенству РС у атлетици за јуниоре и млађе пионире учествовало је осам такмичара атлетског клуба Леотар.