Pregršt medalja za trebinjske atletičare | Herceg Televizija Trebinje

Pregršt medalja za trebinjske atletičare

Izvor: Radio Trebinje | Datum:31.08.2015.

sokolac_stadionProteklog vikenda na Sokocu je održano prvenstvo RS u atletici za juniore i mlađe pionire, na kojem su članovi atletskog kluba „Leotar“ osvojili sedam medalja, dvije zlatne, četiri sreberne i jednu bronzanu.
Zlatne medalje u kategoriji juniora osvojili su Vuk Prodan u trci na 100 metara i Marini Anđelić u disciplini bacanje kladiva.
Nikolina Jovanović, junior, osvojila je srebrnu medalju u disciplini bacanje koplja, dok su u kategoriji mlađi pioniri srebro osvojili Sandra Rosandić u trci na 60 i 100 metara, te Dijana Kovač u disciplini skok u vis.
Bronzana medalja pripala je Ivani Rosandić u trci 300 metara, u kategoriji mlađi pioniri.
Na prvenstvu RS u atletici za juniore i mlađe pionire učestvovalo je osam takmičara atletskog kluba Leotar.