Божићни турнир у Невесињу: Узбудљива утакмица сениора | Херцег Телевизија Требиње

Божићни турнир у Невесињу: Узбудљива утакмица сениора

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:16.12.2015.

На Меморијалном турниру „Мишо Таминџија“ вечерас су необичну утакмицу одиграле екипе из групе 4 - Хрупјела и СДП. Невесињци су сусрет почели без резерви , а када се почетком другог полувремена повриједио Зиројевић  до краја су морали са четворицом.

Хрупјела (сениори)

СДП је брзо повео са 2:0, али су Требињци до полувремена успјели да преокрену резултат. У уводним минутама наставка невесињска екипа остаје са играчем мање и изгледало је да  ће Хрупјела лако савладати ривала. Ипак борбени Невесињци су пружили снажан отпор, а у неколико наврата су успјели и да угрозе гол противника. Тек у финишу требињски састав је четвртим голом осигурао бодове.

Сусрет јуниора није одигран јер се гатачка екипа Кафе УРКЕ  није појавила на паркету, па су бодови уписани требињској Хрупјели. У пионирској конкуренцији мостарска Локомотива је била убједљива против Бијелих Орлова и истакла кандидатуру за највиши пласман.

У сусрету најмлађих учесника турнира Кафе КИНГ је минималним резултатом поразио Голф комерц.

Резултати-пјетлићи: Кафе КИНГ – Голф комерц  1:0 ( Зечевић), пионири: Локомотива Мостар – Бијели Орлови 9:1 ( Зекић 3, Мураспахић 3), јуниори: Хрупјела ТБ – Кафе УРКЕ 3:0 (п.ф.), сениори: Хрупјела ТБ – СДП Невесиње 4:2.

СДП Невесиње

ХРУПЈЕЛА – СДП НЕВЕСИЊЕ    4:2 ( 3:2)

Спортска дворана „Невесињка“. Гледалаца: 250. Судије: Скочајић, Шмркић. Стријелци: 0:1 Продановић, 0:2 Иванишевић, 1:2 Бокић, 2:2 Пешић, 3:2 Бокић, 4:2 Зечевић.

ХРУПЈЕЛА: Колак, Зечевић, Милојевић, Шешељ, Вујовић, Пешић, Милишић, Поповић, Бокић, Бошковић.

СДП Невесиње: Килибарда, Зиројевић, Иванишевић, Продановић, Тешановић, Вучетић, Томичић, Јеремић, Ступић, Ковачевић.