Božićni turnir u Nevesinju: Uzbudljiva utakmica seniora | Herceg Televizija Trebinje

Božićni turnir u Nevesinju: Uzbudljiva utakmica seniora

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:16.12.2015.

Na Memorijalnom turniru „Mišo Tamindžija“ večeras su neobičnu utakmicu odigrale ekipe iz grupe 4 - Hrupjela i SDP. Nevesinjci su susret počeli bez rezervi , a kada se početkom drugog poluvremena povrijedio Zirojević  do kraja su morali sa četvoricom.

Hrupjela (seniori)

SDP je brzo poveo sa 2:0, ali su Trebinjci do poluvremena uspjeli da preokrenu rezultat. U uvodnim minutama nastavka nevesinjska ekipa ostaje sa igračem manje i izgledalo je da  će Hrupjela lako savladati rivala. Ipak borbeni Nevesinjci su pružili snažan otpor, a u nekoliko navrata su uspjeli i da ugroze gol protivnika. Tek u finišu trebinjski sastav je četvrtim golom osigurao bodove.

Susret juniora nije odigran jer se gatačka ekipa Kafe URKE  nije pojavila na parketu, pa su bodovi upisani trebinjskoj Hrupjeli. U pionirskoj konkurenciji mostarska Lokomotiva je bila ubjedljiva protiv Bijelih Orlova i istakla kandidaturu za najviši plasman.

U susretu najmlađih učesnika turnira Kafe KING je minimalnim rezultatom porazio Golf komerc.

Rezultati-pjetlići: Kafe KING – Golf komerc  1:0 ( Zečević), pioniri: Lokomotiva Mostar – Bijeli Orlovi 9:1 ( Zekić 3, Muraspahić 3), juniori: Hrupjela TB – Kafe URKE 3:0 (p.f.), seniori: Hrupjela TB – SDP Nevesinje 4:2.

SDP Nevesinje

HRUPJELA – SDP NEVESINJE    4:2 ( 3:2)

Sportska dvorana „Nevesinjka“. Gledalaca: 250. Sudije: Skočajić, Šmrkić. Strijelci: 0:1 Prodanović, 0:2 Ivanišević, 1:2 Bokić, 2:2 Pešić, 3:2 Bokić, 4:2 Zečević.

HRUPJELA: Kolak, Zečević, Milojević, Šešelj, Vujović, Pešić, Milišić, Popović, Bokić, Bošković.

SDP Nevesinje: Kilibarda, Zirojević, Ivanišević, Prodanović, Tešanović, Vučetić, Tomičić, Jeremić, Stupić, Kovačević.