Вележ преко Шаренца до бодова | Херцег Телевизија Требиње

Вележ преко Шаренца до бодова

Извор: радио Невесиње | Фото: радио Невесиње | Датум:17.10.2016.

У 10. колу Друге лиге РС фудбалери Вележа савладали су Слогу Јунајтед резултатом 3:2.  Свих пет голова постигнуто је у првом полувремену. Домаћи су преко Шаренца и Авдаловића повели са 2:0, али су гости за десетак минута поравнали резултат. У 37. минуту Шаренац је постигао и други погодак што је био и коначан резултат утакмице.

У другом полувремену играло се углавном на средини терена без правих гол прилика. Вележ је и поред три освојена бода остао на претпосљедњем мјесту на табели. У наредном колу Невесињци гостују Пролетеру у Дворовима.

Вележ је данас наступао у сљедећем саставу: Зуровац, Килибарда, Драговић, Шиповац, Петковић, Продановић (Пантић), Авдаловић (Грубачић), Радовић, Шаренац, Милидраг, Бакоч (Зуровац).