Velež preko Šarenca do bodova | Herceg Televizija Trebinje

Velež preko Šarenca do bodova

Izvor: radio Nevesinje | Foto: radio Nevesinje | Datum:17.10.2016.

U 10. kolu Druge lige RS fudbaleri Veleža savladali su Slogu Junajted rezultatom 3:2.  Svih pet golova postignuto je u prvom poluvremenu. Domaći su preko Šarenca i Avdalovića poveli sa 2:0, ali su gosti za desetak minuta poravnali rezultat. U 37. minutu Šarenac je postigao i drugi pogodak što je bio i konačan rezultat utakmice.

U drugom poluvremenu igralo se uglavnom na sredini terena bez pravih gol prilika. Velež je i pored tri osvojena boda ostao na pretposljednjem mjestu na tabeli. U narednom kolu Nevesinjci gostuju Proleteru u Dvorovima.

Velež je danas nastupao u sljedećem sastavu: Zurovac, Kilibarda, Dragović, Šipovac, Petković, Prodanović (Pantić), Avdalović (Grubačić), Radović, Šarenac, Milidrag, Bakoč (Zurovac).