Лош викенд за невесињске спортисте | Херцег Телевизија Требиње

Лош викенд за невесињске спортисте

Извор: Радио Невесиње | Фото: Радио Невесиње | Датум:24.10.2016.

КМФ „Невесиње“ и даље без побједе

КМФ „Невесиње доживио је и четврти пораз у Премијер лиги БиХ. На гостовању у Ливну Невесињци су поражени од Сељака резултатом 5:2. Домаћи су након првог полувремена имали предност од 3:1, а наду невесињској екипи вратио је Гутић када је у 30. минуту смањио на 3:2. Ипак, неизвјесност је кратко трајала, пошто је Сељак из слободног ударца повећао на 4:2. У самом финишу домаћи стижу и до петог кола.

Вележ потопљен у Дворовима

У 11. колу Друге лиге РС - исток фудбалери Вележа поражени су Дворовима од екипе Пролетера резултатом 4:0. Домаћи су већ у првом полувремену стекли два гола предности, а средином другог дијела са нова два поготка потврдили су убједљиву побједу. Невесињци су остали на претпосљедњем мјесту на табели и требаће им много труда да сачувају друголигашки статус. У наредном колу Вележ дочекује Гласинац.

Након 10 стартних побједа Напредак је у овом колу први пут поклекао. У Сребреници је поражен од Губера са 3:1. Иначе, домаће екипе су протеклог викенда биле неприкосновене, тако да су гости успјели да укњиже само један бод. Најубједљивију побједу остварио је Фамос.

Одбојкашице поражене у Калиновику

У 2. колу Друге лиге РС - група Г1 одбојкашице Вележа поражене су од Зеленгоре резултатом 3:2. Утакмица у Калиновику била је пуна неизвјесности, а на крају су се радовале домаће одбојкашице. У свих пет сетова ривалке су биле изједначене и практично је одлучивала једна лопта.

У наредном колу у Невесињу гостује Рудо.