Loš vikend za nevesinjske sportiste | Herceg Televizija Trebinje

Loš vikend za nevesinjske sportiste

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:24.10.2016.

KMF „Nevesinje“ i dalje bez pobjede

KMF „Nevesinje doživio je i četvrti poraz u Premijer ligi BiH. Na gostovanju u Livnu Nevesinjci su poraženi od Seljaka rezultatom 5:2. Domaći su nakon prvog poluvremena imali prednost od 3:1, a nadu nevesinjskoj ekipi vratio je Gutić kada je u 30. minutu smanjio na 3:2. Ipak, neizvjesnost je kratko trajala, pošto je Seljak iz slobodnog udarca povećao na 4:2. U samom finišu domaći stižu i do petog kola.

Velež potopljen u Dvorovima

U 11. kolu Druge lige RS - istok fudbaleri Veleža poraženi su Dvorovima od ekipe Proletera rezultatom 4:0. Domaći su već u prvom poluvremenu stekli dva gola prednosti, a sredinom drugog dijela sa nova dva pogotka potvrdili su ubjedljivu pobjedu. Nevesinjci su ostali na pretposljednjem mjestu na tabeli i trebaće im mnogo truda da sačuvaju drugoligaški status. U narednom kolu Velež dočekuje Glasinac.

Nakon 10 startnih pobjeda Napredak je u ovom kolu prvi put poklekao. U Srebrenici je poražen od Gubera sa 3:1. Inače, domaće ekipe su proteklog vikenda bile neprikosnovene, tako da su gosti uspjeli da uknjiže samo jedan bod. Najubjedljiviju pobjedu ostvario je Famos.

Odbojkašice poražene u Kalinoviku

U 2. kolu Druge lige RS - grupa G1 odbojkašice Veleža poražene su od Zelengore rezultatom 3:2. Utakmica u Kalinoviku bila je puna neizvjesnosti, a na kraju su se radovale domaće odbojkašice. U svih pet setova rivalke su bile izjednačene i praktično je odlučivala jedna lopta.

U narednom kolu u Nevesinju gostuje Rudo.