Реми Леотара и Слободе | Херцег Телевизија Требиње

Реми Леотара и Слободе

Извор: Radio Trebinje | Датум:19.09.2022.

У 11. колу Премијер лиге Босне и Херцеговине, Леотар је дочекао Слободу, а коначан резултат сусрета био је 0:0.

Меч је почео опрезно с обје стране, већином се играло на средини терена.

Издвајају се два покушаја домаћина преко Чавића у 11. и Тодоровића у 13. минути.

Гости су били безопасни у првом полувремену, а Леотар је поново запријетио у 30. минути. Шут Тодоровића зауставља одлични Буквић.

Прво полувријеме завршено је резултатом 0:0, а што се тиче Слободе једино вриједно помена је ударац Врањеша са 30 метара у 38. минути сусрета.

У 53. минути биљежимо најбољу прилику на утакмици за домаће. Kарић се одлично снашао након гола, али његов ударац одлази мало поред гола Буквића.

Играла се 68. минута када се и Слободи указала једна прилика, Врањеш је одлично шутирао, међутим голман Пулетић крањим напором брани и спашава Леотар.

У 78. минути нова прилика за домаће, Буквић брани покушај Стојковића.

До краја утакмице Леотар је покушавао доћи до гола, али Слобода је издржала нападе и освојила вриједан гостујући бод.

Гости су меч привели са играчем мање јер је Вошњак добио други жути картон у четвртој минути судијске надокнаде.