Remi Leotara i Slobode | Herceg Televizija Trebinje

Remi Leotara i Slobode

Izvor: Radio Trebinje | Datum:19.09.2022.

U 11. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, Leotar je dočekao Slobodu, a konačan rezultat susreta bio je 0:0.

Meč je počeo oprezno s obje strane, većinom se igralo na sredini terena.

Izdvajaju se dva pokušaja domaćina preko Čavića u 11. i Todorovića u 13. minuti.

Gosti su bili bezopasni u prvom poluvremenu, a Leotar je ponovo zaprijetio u 30. minuti. Šut Todorovića zaustavlja odlični Bukvić.

Prvo poluvrijeme završeno je rezultatom 0:0, a što se tiče Slobode jedino vrijedno pomena je udarac Vranješa sa 30 metara u 38. minuti susreta.

U 53. minuti bilježimo najbolju priliku na utakmici za domaće. Karić se odlično snašao nakon gola, ali njegov udarac odlazi malo pored gola Bukvića.

Igrala se 68. minuta kada se i Slobodi ukazala jedna prilika, Vranješ je odlično šutirao, međutim golman Puletić kranjim naporom brani i spašava Leotar.

U 78. minuti nova prilika za domaće, Bukvić brani pokušaj Stojkovića.

Do kraja utakmice Leotar je pokušavao doći do gola, ali Sloboda je izdržala napade i osvojila vrijedan gostujući bod.

Gosti su meč priveli sa igračem manje jer je Vošnjak dobio drugi žuti karton u četvrtoj minuti sudijske nadoknade.