Одлука у продужетку: Леотар поражен у Бијељини | Херцег Телевизија Требиње

Одлука у продужетку: Леотар поражен у Бијељини

Извор: Радио Требиње | Фото: Радио Требиње | Датум:21.11.2016.

Кошаркаши „Свислајон“ Леотара поражени су синоћ на гостовању у Бијељини од екипе Грађанског, након продужетака и у неизвјесној завршници, резултатом 71:69, у утакмици 5. кола Лиге 10 Првенства БиХ.

leotar-bosna-2

Након регуларних 40 минута резултат је био 60:60.

Требињци се нису предавали ни након 16 поена заостатака на крају прве четвртине, у наредне три стрпљиво су смањивали предност домаћина, а четири и по минуте прије краја стигли и до поравнања, а затим и до продужетка, гдје им је за потпуни преокрет недостајало и мало среће.

statistikaУ требињској екипи Пелкић је био најефикаснији са 17 поена, док је Радмиловић постигао 13, уз 12 скокова.

У пет овосезонских утакмица Лиге 10 Требињци су забиљежили двије побједе и три пораза.