Odluka u produžetku: Leotar poražen u Bijeljini | Herceg Televizija Trebinje

Odluka u produžetku: Leotar poražen u Bijeljini

Izvor: Radio Trebinje | Foto: Radio Trebinje | Datum:21.11.2016.

Košarkaši „Svislajon“ Leotara poraženi su sinoć na gostovanju u Bijeljini od ekipe Građanskog, nakon produžetaka i u neizvjesnoj završnici, rezultatom 71:69, u utakmici 5. kola Lige 10 Prvenstva BiH.

leotar-bosna-2

Nakon regularnih 40 minuta rezultat je bio 60:60.

Trebinjci se nisu predavali ni nakon 16 poena zaostataka na kraju prve četvrtine, u naredne tri strpljivo su smanjivali prednost domaćina, a četiri i po minute prije kraja stigli i do poravnanja, a zatim i do produžetka, gdje im je za potpuni preokret nedostajalo i malo sreće.

statistikaU trebinjskoj ekipi Pelkić je bio najefikasniji sa 17 poena, dok je Radmilović postigao 13, uz 12 skokova.

U pet ovosezonskih utakmica Lige 10 Trebinjci su zabilježili dvije pobjede i tri poraza.