Данци савладали Црну Гору пред дуел са Србијом | Херцег Телевизија Требиње

Спорт - Свијет

Данци савладали Црну Гору пред дуел са Србијом

Извор: РТРС | Фото: uefa.com | Датум:08.06.2015.
Фудбалска репрезентација Данске савладала је Црну Гору резултатом 2:1, посљедњој провјери пред дуел квалификација за Европско првенство са Србијом.

Црногорци су први стигли до вођсва голом Стевана Јоветића у 17. минуту. Изједначење Данцима донио је Кристијан Ериксен у 71, да би коначних 2:1 поставио Виктор Фишер у 85. минуту утакмице.

Утакмица групе И квалификација за првенство Европе између Данске и Србије игра се у суботу од 20 часова и 45 минута на стадиону "Паркен" у Копенхагену.

"Орловима" је ово одлучујући дуел за пласман на Еуро, јер су након четири кола на претпосљедњем мјесту са само једним бодом, док је Данска са седам бодова другопласирана селекција у групи.

Категорија: Свијет