Danci savladali Crnu Goru pred duel sa Srbijom | Herceg Televizija Trebinje

Sport - Svijet

Danci savladali Crnu Goru pred duel sa Srbijom

Izvor: RTRS | Foto: uefa.com | Datum:08.06.2015.
Fudbalska reprezentacija Danske savladala je Crnu Goru rezultatom 2:1, posljednjoj provjeri pred duel kvalifikacija za Evropsko prvenstvo sa Srbijom.

Crnogorci su prvi stigli do vođsva golom Stevana Jovetića u 17. minutu. Izjednačenje Dancima donio je Kristijan Eriksen u 71, da bi konačnih 2:1 postavio Viktor Fišer u 85. minutu utakmice.

Utakmica grupe I kvalifikacija za prvenstvo Evrope između Danske i Srbije igra se u subotu od 20 časova i 45 minuta na stadionu "Parken" u Kopenhagenu.

"Orlovima" je ovo odlučujući duel za plasman na Euro, jer su nakon četiri kola na pretposljednjem mjestu sa samo jednim bodom, dok je Danska sa sedam bodova drugoplasirana selekcija u grupi.

Kategorija: Svijet