Premijer futsal liga: Prodanovićeva petarda za Brotnjo | Herceg Televizija Trebinje

Premijer futsal liga: Prodanovićeva petarda za Brotnjo

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:22.04.2018.

U 20. kolu Premijer futsal lige BiH KMF „Nevesinje“ savladao je sinoć Brotnjo 6:3.

Nevesinjci su prvi put savladali ekipu iz Čitluka, a što je mnogo važnije uknjižili su dragocjene bodove u borbi za opstanak.

Nakon mirnog prvog poluvremena u kojem su domaći preko Pudara poveli sa 1:0 strijelci su se u nastavku raspucali. Goran Prodanović je za 13 minuta postigao čak pet golova i potpuno potopio gostujući sastav.

Do kraja sezone preostala su još dva kola. Nevesinjci prvo gostuju kod Zrinjskog, a potom dočekuju Tango. Dvije pobjede garantuju opstanak, a u slučaju skromnijeg bodovnog salda zavisili bi od drugih rezultata.