Karatisti uspješni u Čitluku | Herceg Televizija Trebinje

Karatisti uspješni u Čitluku

Izvor: herceg tv | Datum:17.09.2018.

Na 18. međunarodnom turniru u karateu održanom ovog vikenda u Čitluku karatisti Karate kluba “Trebinje” osvojili su tri medalje, po jednu zlatnu, srebrnu i bronzanu.

Zlatna medalju osvojio je Andrija Šarović u katama, dječaci uzrasta 8 godina, srebro je pripalo Ivanu Miliniću u kategoriji kate dječaci 9 godina, dok je bronzanu medalju osvojio Filip Milinić u istoj kategoriji za dječake od 11 godina.

Na takmičenju je učestvovalo 560 mladih karatista iz zemalja regiona, a trebinjski klub predstavljalo je sedam takmičara.

Organizator je bio Karate klub “Brotnjo” iz Čitluka.

Iz uprave KK “Trebinje” kluba ističu da su zadovoljni ostvarenim rezultatima i da se pripremaju za naredna  takmičenjima u BiH i Crnoj Gori, kao i za Državno prvenstvo koje se održava 21.oktobra  u Banja Luci.