Nevesinje: Četrnaest medalja za 'Velež' na karate kupu u Višegradu | Herceg Televizija Trebinje

Nevesinje: Četrnaest medalja za 'Velež' na karate kupu u Višegradu

Izvor: radio nevesinje | Datum:15.10.2018.

Na XIII karate kupu „Vidoje Andrić“ u Višegradu Karate klub „Velež“ osvojio je 14 medalja. Na takmičenju je nastupilo 19 klubova i oko 300 takmičara, a karate klub „Velež“ se predstavio sa 17 karatista koji su osvojili četiri zlatne, četiri srebrne, pet bronzanih i jednu medalju za učešće.

U katama pojedinačno zlatnim medaljama su se okitili Valentina Piljević, Đorđe Bratić, Jana Radovanović i Vladana Sikimić.

Srebrne medalje su osvojili Filip Vuković, Filip Kovačević, Nikolina Janjić i Nikola Radan.

Jelica Tovarišić se okitila bronzom, a medaljom u kategoriji šampiona nagrađen je Saša Grahovac.

U borbama bronzane medalje su osvojili Nikolina Bratić, Tamara Popović i Goran Janji