Velež ponovo na pobjedničkom kolosjeku | Herceg Televizija Trebinje

Velež ponovo na pobjedničkom kolosjeku

Izvor: Radio Nevesinje | Datum:29.10.2018.

Fudbaleri Veleža vratili su se na pobjednički kolosjek. U 12. kolu u Nevesinju su savladali Jedinstvo iz Brodca rezultatom 1:0. Gol odluke postigao je Petković u 61. minutu.

Rivali su po jakoj kiši pružili dosta kvalitetnu igru u kojoj su domaćini dominirali u većem dijelu utakmice. Gosti iz Brodca u prvom poluvremenu pogodili su okvir gola Zurovca, a u nastavku više prilika imali su Nevesinjci.

Velež je sa tri boda iz današnje utakmice preskočio Jedinstvo i gatačku Mladost tako da trenutno zauzima četvrtu poziciju. U narednom kolu nevesinjska ekipa će gostovbati u Brčkom gdje će odmjeriti snage sa liderom prvenstva.