Najmlađi takmičari AK 'Trebinje' osvojili 13 medalja na Međunarodnoj dječijoj olimpijadi | Herceg Televizija Trebinje

Izvor: Herceg TV | Datum:11.11.2018.

Danas je u Herceg Novom održana 5. Međunarodna dječija olimpijada škola sporta, na kojoj je učestvovalo preko 500 takmičara. Najmlađi takmičari Atletskog kluba "Trebinje" prvi put su nastupili na jednom ovakvom takmičenju i ostvarili zapažene rezultate.

Od 13 klubova iz Crne Gore, Hrvatske i BIH, članovi Atletskog kluba "Trebinje" osvojili su 13 medalja.

Zlatne medalje osvojili su: Sara Miljković, Kristina Grujičić, Mirko Ignjatić, Sara Žulović i Mara Nožica.

6 srebrnih medalja su osvojili: Sara Miljković, Mirko Ignjatić, Marko Kašiković, Hristina Crnogorac, Nađa Čabrilo i Jana Đajić. Emilija Pikić osvojila je bronzanu medalju.

"Iako prvi put i u malobrojnom sastavu, bez takmičara u kategoriji 2012., 2013. i 2014. godište, takmičari našeg kluba osvojili su treće mjesto u ekipnom plasmanu", ponosno ističu iz Atletskog kluba "Trebinje".