Nove medalje za Atletski klub 'Trebinje' u Sarajevu | Herceg Televizija Trebinje

Nove medalje za Atletski klub 'Trebinje' u Sarajevu

Izvor: HERCEG TV | Datum:24.06.2019.

U Sarajevu je održano Prvenstvo BiH za starije juniore i juniorke, a Atletski klub "Trebinje" i mladi takmičari ovog kluba su osvojili dvije medalje.

Najznačajniji rezultat je postigao Marko Šuković u disciplini skok u vis preskočivši 180 cm, iako još uvijek stariji pionir osvojio je treće mjesto i bronzanu medalju u dvije starosne kategorije iznad njegove.

Sam rezultat 180 cm je vrijedniji od plasmana jer je ova visina jedna od najboljih u okruženju za njegovu kategoriju.

Jovo Mandrapa je u disciplini bacanje diska takođe osvojio bronzanu medalju sa novim ličnim rekordom 37,43.

Sljedeće nedjelje Atletski klub "Trebinje" očekuje Prvenstvo BiH u kategoriji mlađih juniora/ki gdje očekuju još bolje rezultate.