Remi Veleža na gradskom stadionu | Herceg Televizija Trebinje

Remi Veleža na gradskom stadionu

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:12.10.2015.

U  4. kolu Regionalne lige RS – jug fudbaleri Veleža  odigrali su juče neriješeno 2:2 sa Romanijom. Po teškom terenu rivali su  pokazali dosta truda, ali je bilo i grešaka. Svi golovi postignuti su u prvom poluvremenu. Poveli su domaći  golom Prodanovića iz slobodnog udarca, a potom su gosti sa Pala napravili potpun preokret. Ipak, do kraja poluvremena Velež je poravnao rezultat što je bio i konačan ishod  utakmice.

U srijedu 12. oktobra Velež igra utakmicu osmine finala Kupa RS  protiv Proletera iz Teslića. Igra se samo jedan susret na Gradskom stadionu.