Nakon Leotara, nevesinjski rukometaši savladali i Hercegovac | Herceg Televizija Trebinje

Nakon Leotara, nevesinjski rukometaši savladali i Hercegovac

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:02.11.2015.

U 7. kolu Prve rukometne lige RS  Hercegovina je sinoć u Bileći savladala Hercegovac sa 31:25 ( 14:14). Deset minuta poletne igre u drugom poluvremenu nevesinjskoj ekipi je bilo dovoljno da napravi nedostižnu razliku od sedam golova koju su bez problema zadržali do kraja.

Trener Dragomir Šaponja dao je priliku svim igračima, a najraspoloženiji su bili Vlado Draganić sa 10 golova, Vojislav Čabrilo sa osam i Nemanja Ivanović sa šest pogodaka.

Nakon trijumfa nad Leotarom u prošlom kolu Nevesinjci su porazili i drugog hercegovačkog rivala  i tako  dali do znanja gdje se igra najbolji rukomet u Hercegovini.

Nevesinjski sastav  u novoj sezoni ima svih pet pobjeda. Naredne subote u Sportskoj dvorani „Nevesinjka“ dočekuje Bijeljinu.