Hercegovina silna u Kozarskoj Dubici | Herceg Televizija Trebinje

Hercegovina silna u Kozarskoj Dubici

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:15.11.2015.
U 8. kolu Prve rukometne lige RS Hercegovina je sinoć u Kozarskoj Dubici savladala  Kozaru MP rezultatom 39:32. Nevesinjci su tako nastavili nevjerovatan pobjednički niz u kojem ruše rivale širom Republike Srpske. Ni dugo putovanje u Kozarsku Dubicu nije ostavilo traga na ekipi Dragomira Šaponje, pa su navijačima  u Nevesinju priredili još jedno zadovoljstvo.

Hercegovina je prvo poluvrijeme završila sa prednošću od dva gola, a najbolji period je imala  u prvim minutama nastavka kada su nevesinjski mladići trasirali dalji tok utakmice. Strijelci su bili raspoloženi, posebno trojac Ivanović, Čabrilo i Draganić sa po osam golova. Kovačević i Dragović su po četiri puta zatresli mrežu domaćina.U drugom poluvremenu istakao se i golman Budović.

U naredom kolu u Nevesinju Hercegovina dočekuje Mladost koja trenutno zauzima drugu poziciju na tabeli Prve lige RS.