BOŽIĆNI TURNIR U NEVESINJU: Trebinjcima dovoljno 5 minuta za polufinale | Herceg Televizija Trebinje

BOŽIĆNI TURNIR U NEVESINJU: Trebinjcima dovoljno 5 minuta za polufinale

Izvor: Radio Nevesinje | Foto: Radio Nevesinje | Datum:31.12.2015.

Drugi polufinalista na Memorijalnom turniru "Mišo Tamindžija" u konkurenciji seniora je TVINS Unikredit banka koja je sinoć ubjedljivo porazila PINK ALF rezultatom 7:2. Trebinjci su posao završili u uvodnih pet minuta kada je Šutalo tri puta iz golmanskog prostora ubacio loptu u mrežu. Mostarci su nakon toga pokušali da pronađu igru, ali im je malo toga uspijevalo protiv korpulentnije trebinjske ekipe.

TVINS Unikredit banka u polufinalu čeka pobjednika utakmice Restoran NEVESINJE – Autopraonica ĐURO.

Posljednja utakmica A grupe juniora nije odigrana jer se gatački Jugoprevoz nije pojavio u terminu odigravanja utakmice, pa su bodovi upisani Frizerskom salonu FIKS.

U polufinalu ćemo gledati okršaje nevesinjskih i trebinjskih ekipa. Sastaju se:

Kafe DIONIS – Hrupjela

Frizerski salon FIKS – Gorica

U pionirskoj konkurenciji posljednji polufinalista je  Dragstor Kod Milana koji je večeras eliminisao Diskoteku Korzo 2. Najmlađi učesnici turnira su završili ligašku fazu, a četiri najbolja sastava igraju polufinale.

Na turniru slijedi dvodnevna pauza zbog novogodišnjih praznika.

Rezultati – pjetlići: MesaraROG – Kafe KING 0:0 (pen. 6:5), pioniri: Diskoteka Korzo 2- Dragstor Kod Milana 2:5 ( Šarenac 2 – Repović 2, Savić, Lazović), juniori: Frizerski salon FIKS – Jugoprevoz Gacko 3:0 (p.f.). seniori: TVINS Unikredit banka – PINK ALF Mostar 7:2.

TVINS Unikredit banka - PINK ALF Mostar   7:2 ( 4:1)

Sportska dvorana „Nevesinjka“. Gledalaca: 250.Sudije:Vukasović, Šiljegović. Strijelci: 1:0 Šutalo, 2:0 Šutalo, 3:0 Šutalo,3:1 M. Kozarić, 4:1 Džudža, 5:1 Sr.Andrić, 6:1 Miladinović, 6:2 Gobović a.g., 7:2 Miladinović.

TVINS Unikredit banka: Perišić, Sa.Andrić,Sr.Andrić, Vico, Džudža, Miladinović, Šutalo, Gobović, Ćurić, Rudakijević.

PINK ALF Mostar: Mulalić, Miletić, Nikše, Beganić, M. Kozarić, L. Kozarić, Putica, Skoko, Galić, Marković.