Fudbaleri Leotara savladali prnjavorski Ljubić sa 4:0 | Herceg Televizija Trebinje

Fudbaleri Leotara savladali prnjavorski Ljubić sa 4:0

Izvor: Radio Trebinje | Foto: Radio Trebinje | Datum:22.08.2020.

U 3. kolu Prve lige Republike Srpske trebinjski Leotar je pobijedio ekipu Ljubića iz Prnjavora sa 4:0 (1:0).

Domaćin je poveo u 10. minutu, a siguran realizator sa bijele tačke za domaćona bio je Zečević. Drugi gol za Leotar pravo je remek djelo Ristića. Leotar je poveo sa 3:0 kada je Zečević sam izašao pred golmana Ljubića i rutinski postigao gol. Samo dva minuta kasnije odlična asistencija Zečevića, a gol je postigao Šipovac.

Nakon trećeg kola Trebinjci imaju 7 bodova, a u narednom kolu Trebinjci gostuju u Janji gdje ih dočekuje FK „Podrinje“.