Rukometaši Leotara poraženi od Slobode | Herceg Televizija Trebinje

Rukometaši Leotara poraženi od Slobode

Izvor: Radio Trebinje | Datum:11.12.2021.

U okviru 14. kola Premijer lige BiH rukometaši Leotara poraženi su večeras od ekipe Slobode rezultatom 25:26 (13:9).

U 9 minutu meča došlo je do sukoba među igračima, što su sudije sankcionisale crvenim kartonima za obje ekipe. Iz ekipe Leotara iz igre je isključen Tomić, kod gostiju Bećić.

Iako su u prvom poluvremenu rukometaši Leotara bili bolji i imali četiri gola prednosti, u drugom poluvremenu dolazi do pada u igri, što su gosti iskoristili i preuzeli vođstvo.

Posljednje kolo Leotar gostuje kod ekipe Gradačca, nakon čega idu na zasluženu pauzu.