Leotar i Tuzla siti remizirali u Policama | Herceg Televizija Trebinje

Leotar i Tuzla siti remizirali u Policama

Izvor: Radio Trebinje | Datum:30.05.2022.

Fudbaleri Leotara i Tuzla sitija odigrali su u Policama 0:0 u 33-posljednjem kolu Premijer lige.

U prvom poluvremenu viđena je svega jedna šansa gostiju u 11. minuti utakmice kada je Mehmedović imao dobar napad, ali je završnica bila katastrofalna. Do kraja prvog dijela nismo vidjeli niti jednu pravu priliku.

U nastavku utakmice "preslikana" slika na stadionu Police, te jako malo prilika vrijednih pomena. U 73. mninuti utakmice Mujkić je napravio dobar solo prodor, ali je poslao loptu preko gola.

Minutu kasnije Brajlović je sjajno intervenisao nakon udarca jednog od fudbalera Leotara, ali se utakmica nije "rasplamsala". Posljednja velika prilika bila je u 85. minuti utakmice kada je Mehmedović ponovo šutirao, ali ostalo je 0:0.

Trebinjci su prvenstvo završili na devetoj poziciji za 34 osvojena boda. Ostvarili su devet pobjeda i sedam neriješenih uz 17 poraza.