VIDAK MALJEVIĆ BRONZANI NA EVROPSKOM KUPU U PODGORICI | Herceg Televizija Trebinje

Sport - Region

VIDAK MALJEVIĆ BRONZANI NA EVROPSKOM KUPU U PODGORICI

Izvor: Herceg RTV | Datum:11.03.2024.

Džudista Leotara Vidak Maljević nastavio je sa nizom medalja i u svoj klub donio još jednu  medalju sa Evropskog kupa.
Maljević je u Nedjelju na Evropskom kupu za juniore u Podgorici osvojio bronzanu medalju u kategoriji do 100 kilograma, a to je ujedno i njegova druga medalja sa evropskih kupova u 2024. godini. U Podgorici je nastupilo 207 takmičara iz 26 država.

U prvom kolu je Maljević je iponom pobjedio predstavnika Crne Gore Matiju Janjuševića , da bi u drugom kolu izgubio od predstavnika Poljske Michaela Walenciaka. Potom je u repasažu bio bolji od predstavnika Crne Gore Andrije  Martinovića

U borbi za treće mjesto Maljević iponom  pobjeđuje Poljaka Damiana Kubika i osvaja bronzu.

Kategorija: Region