
Припадници Агенције за истраге и заштиту БиХ ухапсили су на подручју Мостара држављанина Њемачке и Туниса осимњиченог за неовлаштени промет дроге у Њемачкој.
Он је ухапшен по међународној потјерници Интерпола Визбаден у петак, 19. јуна, саопштено је из СИПА.
Ухапшени је предат Суду БиХ у даљу надлежност, а за кривично дјело за које је осумњичњен у Њемачкој прописана је максимална казна затвора од 15 година.
Шта Ви мислите о овоме?