
Pripadnici Agencije za istrage i zaštitu BiH uhapsili su na području Mostara državljanina Njemačke i Tunisa osimnjičenog za neovlašteni promet droge u Njemačkoj.
On je uhapšen po međunarodnoj potjernici Interpola Vizbaden u petak, 19. juna, saopšteno je iz SIPA.
Uhapšeni je predat Sudu BiH u dalju nadležnost, a za krivično djelo za koje je osumnjičnjen u Njemačkoj propisana je maksimalna kazna zatvora od 15 godina.
Šta Vi mislite o ovome?