Premijer Republike Srpske Savo Minić izjavio je danas u Banjaluci da je ključni projekat izgradnja auto-puta Banjaluka–Beograd i istakao da bi bio veliki iskorak kada bi do oktobra bila izgrađena dionica do petlje Brodac. Dodao je da će Srbija nastaviti da bude pouzdan i snažan oslonac Republici Srpskoj te da sa njenim institucijama razvija partnerske odnose zasnovane na međusobnom poštovanju, odgovornosti i zajedničkoj viziji razvoja.
Minić: Auto-put Banjaluka–Beograd ostaje prioritetni projekat (Video)
Извор: ХЕРЦЕГ РТВ | Датум:23.06.2026.Коментари
НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само
аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!
Шта Ви мислите о овоме?