Premijer Republike Srpske Savo Minić izjavio je danas u Banjaluci da je ključni projekat izgradnja auto-puta Banjaluka–Beograd i istakao da bi bio veliki iskorak kada bi do oktobra bila izgrađena dionica do petlje Brodac. Dodao je da će Srbija nastaviti da bude pouzdan i snažan oslonac Republici Srpskoj te da sa njenim institucijama razvija partnerske odnose zasnovane na međusobnom poštovanju, odgovornosti i zajedničkoj viziji razvoja.
Minić: Auto-put Banjaluka–Beograd ostaje prioritetni projekat (Video)
Izvor: HERCEG RTV | Datum:23.06.2026.Komentari
NAPOMENA: Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove Herceg RTV već samo
autora komentara! Molimo čitaoce da se suzdrže od vrijeđanja, psovanja i vulgarnog izražavanja!
Šta Vi mislite o ovome?