За 24 часа три лица лишена слободе због вожње под дејством опојних дрога | Херцег Телевизија Требиње

Друштво

За 24 часа три лица лишена слободе због вожње под дејством опојних дрога

Извор: PU Trebinje | Фото: Agencije | Датум:25.06.2026.

 

Полицијски службеници Полицијске управе Требиње су 24. јуна 2026. године, лишили слободе три лица иницијала И.П., С.Д. и Ј.Д. која су управљала путничким аутомобилима под дејством опојних дрога.

Полицијски службеници Полицијске управе Требиње су за пет мјесеци лишили слободе 11 лица због вожње под дејством опојних дрога и 27 лица због одбијања подвргавања провјери на присуство дрога и психоактивних лијекова.

Подсјећамо да је новим измјенама и допунама Закона о основама безбједности саобраћаја БиХ за управљање возилом под дејством опојних дрога, прописана новчана казна од 2.000 КМ, забрана управљања возилом шест мјесеци и два казнена бода.


Категорија: Друштво

Шта Ви мислите о овоме?

НАПОМЕНА: Садржај објављених коментара не представља ставове Херцег РТВ већ само аутора коментара! Молимо читаоце да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања!

Најчитаније у овој категорији: